What's new

Apex Legends HWID Spoofer

Apex legends'ten HWID banlıyım. 5 farklı spoofer videosundakileri yaptım. Yeni hesap açtım. Ertesi gün veya birkaç saat sonra banlandım. Yeni bir hwid spoofer lazım. Köklü kaldıracak bir spoofer. Hilesiz oynuyorum artık ama hwid banlı olduğum için direkt banlanıyorum. Hard HWID Spooferın rar şifresi olmadığı için deneyemedim. Belki o kaldırıyordur. Onun da rar şifresini söylerseniz sevinirim
FILE Thankyou

Merhaba benimde hwid ban sorunum var, arkadaş Hard HWID Spooferın şifresini sormuş, nerden çekiliyo ??
Ne yaptıysam çözemedim yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa çok sevinicem valla :)

Last edited:
HWID sorununu çözmeye yardım edewbilecek yada bu sorunu çözmeyi bilen birileri yokmu lütfen yardımcı olun, her yolu denedim makina almaya param yetmez lütfen bildiğiniz bir yol varsa yardım edin pls helppp :(

Apex legends'ten HWID banlıyım. 5 farklı spoofer videosundakileri yaptım. Yeni hesap açtım. Ertesi gün veya birkaç saat sonra banlandım. Yeni bir hwid spoofer lazım. Köklü kaldıracak bir spoofer. Hilesiz oynuyorum artık ama hwid banlı olduğum için direkt banlanıyorum. Hard HWID Spooferın rar şifresi olmadığı için deneyemedim. Belki o kaldırıyordur. Onun da rar şifresini söylerseniz sevinirim
thanks